Miestai yra ekonomikos varikliai, gyvybės židiniai ir tuo pačiu metu didžiausi teršėjai. Miestuose yra suvartojama didžioji dalis energijos ir išmetama daugiau nei 70% šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekio, taigi miestai vaidina vieną iš pagrindinių vaidmenų einant žaliosios transformacijos keliu. Kadangi savivaldybių institucijos yra arčiausiai gyventojų, jos turi imtis iniciatyvos ir kurti erdves, kuriose visos suinteresuotos šalys turėtų galimybę prisidėti prie miesto kūrimo ir žaliųjų sprendimų diegimo.

Konferencija Tauragėje sukvies ekspertus išmaniųjų miestų, žaliosios infrastruktūros, tvarios statybos, bendruomenių įtraukimo ir kitose aktualiose srityse. Dalyvavimas konferencijoje sukurs galimybę užmegzti ryšius tarp vietos savivaldos bei kitų atstovų, dalintis žaliojo miesto vizijomis ir suteiks žinių bei įkvėpimo siekiant žaliųjų tikslų.

Dalyvavimas konferencijoje yra nemokamas, tačiau būtina registracija. Maloniai prašome užsiregistruoti paspaudus šią nuorodą https://shorturl.at/dgkPX iki spalio 24 dienos.

Data ir laikas: 

Spalio 26 d. 10:30 – 16:00 (jei planuojama prisijungti prie edukacijos vėjo jėgainių parke, pabaiga – 18:00)

Vieta:

Tauragės bendruomenių namai, Vytauto g. 141, Tauragė

Kilus klausimams, kreiptis į Agnę Petrošiūtę tel. nr. +370 671 40 623, agne.petrosiute@taurage.lt (Tauragės rajono savivaldybės administracijos patarėja).