Europos Komisija (EK) kartu su Europos misijos „Klimatui neutralūs ir išmanūs miestai“ valdyba yra numačiusi tikslą iki 2030 m. pasiekti, kad Europoje būtų 100 klimatui neutralių miestų, kurie taptų eksperimentų ir inovacijų centrais. Ši misija su bandomąja-eksperimentine infrastruktūra prisidėtų prie Lietuvos miestų pasirengimo tapti išmaniaisiais miestais ir EK misijos įgyvendinimo.

Konferencija „Žaliosios savivaldybės – mitas ar realybė?“ suburs politikos, verslo ir mokslo lyderius diskusijai, kaip pasiekti, kad iki 2030 m. Europos Sąjungos lygmeniu turėtume bent vieną, o nacionaliniu lygmeniu – bent tris žaliąsias savivaldybes.

Konferencijoje pranešimus skaitys Lietuvos energetikos instituto direktorius dr. Sigitas Rimkevičius („Mokslo vaidmuo diegiant inovacijas išmaniuose miestuose: Žaliojo miestelio pilotinio projekto vizija“) ir direktoriaus pavaduotojas dr. Rolandas Urbonas („Programos „Europos horizontas“ kvietimai aktualūs poveikiu klimatui neutraliems ir pažangiems miestams“).

Data ir laikas: 

2022-05-20

Vieta:

Virtualus